perse te zgjidhni FLOWER HOTEL & SPA

Si  hoteli me i ri i zones ne ju prezantojme tendencen me te fundit te dizajnit te interierit duke ju bere te ndiheni sa me komod ne dhomat tona luksoze dhe njekohesisht te perkedhelur me sherbimin me 5 yje. Nje nga ndertesat me terheqese ne bregdetin Adriatik, nje kombinim i arkitektures neoklasike me lulet shumengjyreshe mesdhetare, me nje pamje nga pishina e pozicionuar mes nje parku te gjelber dhe prane nje plazhi me rere te bardhe, Flower Hotel and Spa do te shnderrohet ne destinacionin tuaj te rradhes. Cilado qofte arsyeja e udhetimit tuaj, ju do te gjeni nje kombinim perfekt cmim-cilesi.

perfitoni nje trajtim me pese yje
PERFITONI NGA PAKETAT TONA SPECIALE

“FUNDJAVA PER CIFTE”- PAKETA

FUNDJAVA ME FAMILJEN- PAKETA

SHEN VALENTINI- PAKETA SPECIALE

SHIKONI PAKETAT

PSE TE VINI NE FLOWER HOTEL & SPA?ARGETIMI NE HOTEL

Did you like this? Share it!