gJITHNJE GATI PER TE NDIHMUAREventE

Nese jeni duke kerkuar vendin e duhur per eventin tuaj te rendesishem duke filluar nga pozicionimi perfekt ne ambjentet e hotelit e deri te menuja me e perzgjedhur, ne mund tju ndihmojme me cdo detaj. Per cdo event qe ju po planifikoni, ne ju sigurojme cdo gje qe ju nevojitet qe tek logjistika deri te asistenca e nje ekipi profesional .
Facilitetet tona te mire dizenjuara jane krijuar per te plotesuar cdo kerkese  tuajen duke kombinuar me se miri pritshmerite me buxhetin tuaj. Ekipi yne eshte gjithmone i gatshem tju siguroje sherbim te personalizuar per ju dhe te ftuarit tuaj.

gJITHNJE GATI PER TE NDIHMUARBIZNESI

Deshironi qe mbledhjet tuaja te  biznesit te mbeten ne memorie si histori suksesi? Per nje eksperience te paharrueshme, Flower Hotel  tashme ofron mundesine te zgjidhni midis 3 paketave te biznesit , vecanerisht per zhvillimin e  takimeve/seminareve deri ne 50 persona. Ne ju sigurojme  te gjitha pajisjet e nevojshme dhe teknologjine  bashkekohore per perfituar ne maksimum nga takimi juaj i biznesit.

Mos hezitoni te na kontaktoni per te marre te gjithe ndihmen e nevojshme ju vetem me paketat qe i pershtaten me se miri kerkesave tuaja por edhe per asistencen ne  planifikimin e aktivitetit tuaj.

SALLE KONFERENCASH DHE TRAJNIMESH


podium


KATERING


BAR


FREE wifi

Jeni ne kerkim te vendit te duhur per te organizuar konference shtypi?

Mos ngurroni ti jepni rendesine e duhur aktivitetit tuaj pasi tek ne do te gjeni gjithcka qe duhet per te realizuar nje konference profesionale. Salla e dedikuar ne Flower hotel do te jete nje vlere e shtuar e konferences suaj.

Nese jeni duke kerkuar nje vend te pershtatshem per te organizuar nje fundjave me stafin e kompanise suaj ose nje ambjent ideal per “brainstorming” me koleget tuaj, atehere Flower Hotel eshte zgjedhja e duhur per ju. Stafi yne do tju ofroje sherbim te dedikuar, duke ju dhene vemendjen qe meritoni e tju mbeshtese ne plotesimin e qellimeve tuaja ne menyren me te mire te mundshme.

Eventet Mediatike kerkojne nje ambient te standarteve me te larta, duke perfshire arredimin luksoz e nje sherbim te standartit VIP. Salla e Konferencave siguron te gjithe hapesiren dhe burimet e nevojshme ne menyre qe planifiklimi I eventit te plotesohet me cdo detaj qe tek paiisjet moderne audio-vizuale deri tek menuja e personalizuar.

Na kontaktoni! +355 69 2079809

Jemi te disponueshem 24/7
E Hene- E Diele

““EVENTI ME I SUKSESHEM ESHTE AI QE PERMBUSH QELLIMET TUAJA DHE TEJKALON PRITSHMERITE”

Did you like this? Share it!