Flower Hotel & SparESTORANTI

Restoranti yne eshte konceptuar si nje qender e artit kulinar , qe synon ju ofroje shijen e recetave tradicionale te vendit dhe gjithashtu pjatat ekskluzive te shefit tone te kuzhines. Ju do te keni mundesine te zgjidhni midis bufese dhe Restorantit “ a la carte” , ne te dyja versionet kane si baze ushqimin e shendetshem dhe shijen mbreselenese.

“Embelsira eshte si  nje melodi e bukur, eshte e pamundur mos te kercesh ne tingujt e saj” 
chef edward lee


Oraret

Ju mirepresim!

                                                             Mengjesi fillon ne  7:00                                                               Dreka fillon ne 12:00
Darka fillon ne: 19:00

Adresa


Rezervime

Per rezervimeve jeni te lutur te na kontaktoni ne:

+355692079809

Did you like this? Share it!