Family
  • Double Room

Dhomat familiare me nje kapacitet prej 4 personash jane ideale per te shijuar pushimet me te gjithe familjen.Ato perfshijne tualetin [...]

Standart
  • Double Room

Dhomat standarte ofrojne  komoditet dhe arredim plot stil per tu ndiere si ne shtepi. Te gjitha keto dhoma jane te [...]

Suite
  • Double Room

Ne Flower Hotel&Spa te ftuarit mund te shijojne suiten me dy dhoma te pajisur me se miri per te plotesuar [...]

Junior Suite
  • Double Room

Perfitoni nga komoditeti  i Suitave Junior tona te dekoruara plot shije dhe me ngjyra te ngrohta. Cdo dhome e hotelit [...]

Deluxe
  • Double Room

Shijoni  pamjen e mrekullueshme  te Adriatikut nga dhomat tona Deluxe, te cilat jane te pozicionuara ne katin me te larte [...]